Lubrifikant Pjur Original 100Ml

3,210 LEK

Ne shishe me tap me vidhosje.

E mban lekuren e rreshqitshme per nje kohe te gjate

Availability: Vjen së shpejti SKU: 06171300000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ne shishe me tap me vidhosje. E mban lekuren e rreshqitshme per nje kohe te gjate. I sigurt me prezervative latex, dhe me pjese te tjera prej gome, jo alergjik, pa shije dhe ere, pa permbajtje vajrash, pa aromatizues. I testuar dermatologjikisht. 100ml.

Lubrifikant Pjur Original 100Ml

3,210 LEK

Out of stock