Stimulues Pjur Superhero Performance Spray 20Ml

3,200 LEK

Spray për Meshkuj! 
Pjur Superhero Performance Spray është një spray intim, zhvilluar posacërisht për të gjithë ata meshkuj që duan që kënaqësia seksuale të zgjasë më shumë. Përbërësit e përshtatur me delikatesë sigurojnë kënaqësi që zgjat dhe mund të parandalojnë ejakulacionin apo orgazmën e parakohshme të mashkullit. Krijon një ndjesi lëkure të freskët, ndërsa përbërësit e saj të vecantë ulin ndjeshmërinë e lartë të penisit.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 06185600000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Spray për Meshkuj! 
Pjur Superhero Performance Spray është një spray intim, zhvilluar posacërisht për të gjithë ata meshkuj që duan që kënaqësia seksuale të zgjasë më shumë. Përbërësit e përshtatur me delikatesë sigurojnë kënaqësi që zgjat dhe mund të parandalojnë ejakulacionin apo orgazmën e parakohshme të mashkullit. Krijon një ndjesi lëkure të freskët, ndërsa përbërësit e saj të vecantë ulin ndjeshmërinë e lartë të penisit.

Vonon orgazmën e parakohshme të meshkujve;
Ndjesi e freskët dhe e butë në penis;
Zvogëlon ndjeshmërinërinë e lartë në penis; 
Pa Lidocaine apo Benzocain

Përbërësit: Laureth-4, lëng nga gjethet e Aloe Barbadensis, vaj piperita Mentha, etj

Aplikimi: 2 – 4 spray për një aplikim do të mjaftojë. Testojeni fillimisht produktin në parakrah për tu siguruar për çdo papërshtatshmëri të mundshme me lëkurën tuaj. Mos e përdorni në rast se vëreni ndonjë reaksion alergjik. Mos spruconi në plagë të hapura.

Shënim: Efektshmëria mund të ndryshojnë për persona të ndryshëm.

Stimulues Pjur Superhero Performance Spray 20Ml

Stimulues Pjur Superhero Performance Spray 20Ml

3,200 LEK

Out of stock