Lubrifikant Easy Anal 80Ml

2,800 LEK

Lubrifikant ideal si per fillestar dhe per ata me eksperience. Xhel lubrifikant me pak shkelqin, me baze uji dhe silikoni posacerisht i dizenjuar per te shtuar kenaqesite anale.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 06170160000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Lubrifikant ideal si per fillestar dhe per ata me eksperience. Xhel lubrifikant me pak shkelqin, me baze uji dhe silikoni posacerisht i dizenjuar per te shtuar kenaqesite anale. I testuar dermatologjikisht dhe klinikisht. I sigurt ndaj prezervativeve. 80ml

Lubrifikant Easy Anal 80Ml

2,800 LEK

Out of stock