Set Fetish Shadow Secret

LEK

Kthejeni fantazinë tuaj në realitet me të gjitha lodrat që ju nevojiten për të ngrohur gjërat. Merrni kontrollin e situatës dhe përjetoni kënaqësinë që vetëm e keni ëndërruar ndonjëherë

Availability: Vjen së shpejti SKU: 830524 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kthejeni fantazinë tuaj në realitet me të gjitha lodrat që ju nevojiten për të ngrohur gjërat. Merrni kontrollin e situatës dhe përjetoni kënaqësinë që vetëm e keni ëndërruar ndonjëherë me kufizime saten, një sy të lidhur prej sateni, një gëlltitje topi që merr frymë dhe lidhëse thithash.

Karakteristikat:
Një lidhje e butë me sytë dhe lidhjet e mëndafshta lejojnë një hyrje të butë në BDSM
Mbushje e topit me frymëmarrje për veshje të rehatshme
Kompleti përfshin gjithçka që ju nevojitet për të vendosur skenën

Përfshin:
2 Bizhuteri thithkash
2 kravata të mëndafshta 51″ (130 cm)
1 Ball Gag
1 Verbë e butë

Set Fetish Shadow Secret

LEK

In stock