Set Fetish AMBER

9,000 LEK

Krijuar me mjeshtëri për përpjekjet tuaja më të mira, jaka dhe zinxhiri i qelibarit është një pjesë e deklaratave që sigurisht do të tërheqë vëmendjen e tyre. Bëjini ata të marrin kontrollin dhe t’ju mbushin me ndjesi sensuale nën komandën e tyre.

Availability: Në gjendje SKU: 830540 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Krijuar me mjeshtëri për përpjekjet tuaja më të mira, jaka dhe zinxhiri i qelibarit është një pjesë e deklaratave që sigurisht do të tërheqë vëmendjen e tyre. Bëjini ata të marrin kontrollin dhe t’ju mbushin me ndjesi sensuale nën komandën e tyre. Dizajni i shijshëm i frymëzuar nga breshka e bën këtë pjesë tërheqëse të përsosur për ditën ose natën.

Kapëse të lehta të veshura me ar për një plumb në modë dhe të sigurt
Kopsa të rregullueshme për një përshtatje të personalizuar
Materiali i lakueshëm por i qëndrueshëm lejon veshjen gjatë gjithë ditës
Materialet: 50% PVC pa ftalate, 45% hekur, 5% aliazh zink

Set Fetish AMBER

9,000 LEK

In stock