Set Fetish Sportsheets

4,900 LEK

Vendosni skenën në fantazinë tuaj të përsosur me një çantë që ka gjithçka që ju nevojitet për lumturinë e robërisë.

Availability: Në gjendje SKU: 830526 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vendosni skenën në fantazinë tuaj të përsosur me një çantë që ka gjithçka që ju nevojitet për lumturinë e robërisë. Mbajeni partnerin tuaj në vendin e tij me pranga të sigurta dhe merrni kontrollin e asaj që do të ndodhë më pas me një sy të butë si të mëndafshtë.

Karakteristikat:
Prangat metalike ofrojnë kufizim të sigurt
Rripat elastikë në sytë e lidhur lejojnë veshje të rehatshme

Përfshin:
1 set prangash metalike
1 Verbë e butë

Materialet: 50% metal pa nikel, 23% poliestër, 20% poliuretani, 7% elastan

Set Fetish Sportsheets

4,900 LEK

In stock