Spanker AMBER

5,200 LEK

Mbytuni në kënaqësitë e shijshme të lojës me ndikim me Spanker Amber, të modeluar me shtresa të frymëzuara nga ari dhe breshkë për një përvojë që kafshon buzët.

Availability: Në gjendje SKU: 830546 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Mbytuni në kënaqësitë e shijshme të lojës me ndikim me Spanker Amber, të modeluar me shtresa të frymëzuara nga ari dhe breshkë për një përvojë që kafshon buzët. Doreza përfshin një qendër çeliku susta për një kapje të ngurtë dhe të qëndrueshme.

Mbajtës dhe zinxhir i artë për ruajtje të përshtatshme
Shtresa të shumta për intensitet të shtuar
E ndërtuar me material të lakueshëm por të qëndrueshëm
Materialet: 50% PU, 35% PVC pa ftalate, 10% mikrofibër, 5% hekur

Spanker AMBER

5,200 LEK

In stock