Set Fetish Kit and Tickle

6,600 LEK

Zbuloni nivelin tjetër të lojës ndijore me një komplet të krijuar për të rritur kënaqësinë. Gudulisni dëshirën e partnerit tuaj me një gudulisje puplash që funksionon si një mini kamxhik silikoni

Availability: Në gjendje SKU: 830525 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Zbuloni nivelin tjetër të lojës ndijore me një komplet të krijuar për të rritur kënaqësinë. Gudulisni dëshirën e partnerit tuaj me një gudulisje puplash që funksionon si një mini kamxhik silikoni, mbajini ato në vendin e tyre me frenat e litarit prej pambuku të mëndafshtë dhe ngrini shqisat e tyre me një syze të lëmuar si të mëndafshtë.

Karakteristikat:
Përzieni dhe përputhni produktet për të vendosur skenën
Një sy i butë dhe litarë pambuku lejojnë një hyrje të butë në BDSM
Gudulisësi i pendëve funksionon si një mini kamxhik silikoni
Përfshin:
2 litarë pambuku 15′ (457 cm secili)
1 Grumbullues pendësh

Set Fetish Kit and Tickle

6,600 LEK

In stock