Fetish Duar/Kembe

4,400 LEK

Prangat dhe mbajtëset e kofshëve nga Bad Kitty të bëra prej lëkure imituese të kuqe të bukur me detaje metalike ngjyrë ari. Rripat pak të mbushur dhe të rregullueshëm për kofshët dhe kyçet e dorës mund të bashkohen me rripa të lëvizshëm me grepa të mbërthyer

Availability: Në gjëndje SKU: 24932413001 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Prangat dhe mbajtëset e kofshëve nga Bad Kitty të bëra prej lëkure imituese të kuqe të bukur me detaje metalike ngjyrë ari. Rripat pak të mbushur dhe të rregullueshëm për kofshët dhe kyçet e dorës mund të bashkohen me rripa të lëvizshëm me grepa të mbërthyer.