Pranga duar/qafe Fifty Shades of Grey

8,200 LEK

Një dizajn elegant për skllavëri të këndshme!
Jaka dhe prangat e dorës Sweet Anticipation nga Fifty Shades of Gri bëjnë të mundur fiksim të këndshëm të duarve përpara ose pas trupit.

Availability: Në gjëndje SKU: 05398130000 Kategori: , , Etiketë:

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Një dizajn elegant për skllavëri të këndshme!
Jaka dhe prangat e dorës Sweet Anticipation nga Fifty Shades of Gri bëjnë të mundur fiksim të këndshëm të duarve përpara ose pas trupit. Jaka dhe prangat kanë unaza D, në mënyrë që ato të mund të ngjiten në grepët e fiksimit të rripit të mesëm. Mbajtësit me mbushje të butë dhe rripi i mesëm mund të vishen në të dyja mënyrat: njëra anë është në një pamje lëkure të zezë dhe ana tjetër është në një dizajn trëndafili saten të zi/kuq. Mbajtësit mund të vendosen lehtësisht sepse kanë lidhëse me grep dhe unazë dhe gjithashtu mund të rregullohen.

Përfshihet një çantë magazinimi.

Jakë 2,5 cm e gjerë, 45 cm e gjatë;
Çdo pranga 2,5 cm e gjerë, 26,5 cm e gjatë;
rrip i mesëm 24,5 cm i gjatë, çdo rrip mbajtës 7,5 cm i gjatë, të gjithë rripat 2,5 cm i gjerë.
PU, metal, poliamid, poliestër.

 

  • Jakë e mbushur dhe pranga
  • Ato mund të vishen në të dyja mënyrat
  • Njëra anë është në një pamje lëkure të zezë
  • Ana tjetër është në një dizajn trëndafili saten
  • Mbajtëse të rregullueshme me lidhëse me grep dhe unazë
  • Kufizimet mund të hiqen nga rripi i mesëm
  • Çanta e ruajtjes e përfshirë