Maske sysh Glow in the Dark Radiant Green

1,900 LEK

Kjo maskë për sytë nga etiketa Radiant e Dream Toys është bërë nga materiali që shkëlqen në errësirë ​​dhe është i veshur me një neoprene të butë por të qëndrueshme për rehati në veshje.

Availability: Në gjëndje SKU: 22038 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kjo maskë për sytë nga etiketa Radiant e Dream Toys është bërë nga materiali që shkëlqen në errësirë ​​dhe është i veshur me një neoprene të butë por të qëndrueshme për rehati në veshje. Rripi është i rregullueshëm me mbylljen e koprës për përshtatje të mirë rreth kokës. Një masë. Maska është e përkryer për ata që duan të heshtin një nga shqisat gjatë një seance robërie pasi kjo i bën shqisat e tjera më të ndjeshme! Efekti i shkëlqimit në errësirë ​​e bën atë edhe më interesant.

Maska e syve BDSM
Shkëlqejnë në errësirë
rreshtim i butë
Madhësia e rregullueshme
Një masë

Maske sysh Glow in the Dark Radiant Green

1,900 LEK

In stock