Set Fetish SM Amor

6,600 LEK

Asgjë nuk thotë: “A do të jesh i imi?” ashtu si Amor Bondage Beginner Kit. Merrni kontrollin e skenës me kufizime të lëmuara prej sateni dhe një sy të lidhur prej sateni. Dhe do të jeni të sigurtë se do të gudulisni fantazinë e partnerit tuaj me kapëset e turbullta të thithkave.

Availability: Në gjëndje SKU: 830527 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Asgjë nuk thotë: “A do të jesh i imi?” ashtu si Amor Bondage Beginner Kit. Merrni kontrollin e skenës me kufizime të lëmuara prej sateni dhe një sy të lidhur prej sateni. Dhe do të jeni të sigurtë se do të gudulisni fantazinë e partnerit tuaj me kapëset e turbullta të thithkave.

Karakteristikat:
Projektuar për ruajtje diskrete ose udhëtim
Kapëse thithkash me majë gome me rregullime të tensionit
Ideale për fillestarët BDSM
Materialet: 50% poliestër, 20% pendë pule, 15% PVC pa ftalat, 10% hekur, 5% aliazh zinku

Set Fetish SM Amor

6,600 LEK

In stock