Rruaza anale Satisfyer

5,400 LEK

Nuk ka asnjë lidhje të dobët me zinxhirët tanë anal W: 118g, L: 205mm – 139mm, Ø: 28-33mm, Materiali: Silikon

Availability: Në gjendje SKU: 410000071201 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Set me 2 rruaza anale të buta silikoni.

*Silikoni i butë miqësor ndaj lëkurës
*Ideale për fillestarët dhe stërvitjen anale
*Unaza mbështetëse për kënaqësi të sigurt
*2 Strukturat sensuale
*Diametri në rritje: Ø 2 – Ø 3.2 cm

Nuk ka asnjë lidhje të dobët me zinxhirët tanë anal W: 118g, L: 205mm – 139mm, Ø: 28-33mm, Materiali: Silikon

Rruaza anale Satisfyer

5,400 LEK

In stock