Prezervativ Secura Extra Large 12pc

1,400 LEK

Prezervativë të lëmuar transparent dhe të mëndafshtë Extra Large nga Prezervativët Secura me më shumë madhësi dhe rehati për penisin më të madh. Me veshje me bazë silikoni dhe rezervuar. Miqësore për veganët.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 04165500000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Prezervativë transparentë
Shumë i madh për më shumë rehati
Me një shtresë me bazë silikoni
Pa erë dhe pa shije
Miqësore për veganët
Ekstra i madh për më shumë rehati!
Prezervativë të lëmuar transparent dhe të mëndafshtë Extra Large nga Prezervativët Secura me më shumë madhësi dhe rehati për penisin më të madh. Me veshje me bazë silikoni dhe rezervuar. Miqësore për veganët. Pa erë dhe pa shije.

Gjatësia 180 mm, gjerësia nominale 60 mm.
12 copë.

Prezervativ Secura Extra Large 12pc

1,400 LEK

Out of stock