Parfum PheroStrong Man 50ml

7,500 LEK

Një përbërje jashtëzakonisht e freskët, emri i së cilës është tashmë një manifest në vetvete. Dhe ky ishte qëllimi i krijuesit, për të krijuar një aromë fisnike dhe të ashpër në të njëjtën kohë. Përbërësit natyralë, të zgjedhur me kujdesin maksimal, të shpërndarë në doza jashtëzakonisht të koncentruara.

Availability: Në gjendje SKU: 321000097051 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Një përbërje jashtëzakonisht e freskët, emri i së cilës është tashmë një manifest në vetvete. Dhe ky ishte qëllimi i krijuesit, për të krijuar një aromë fisnike dhe të ashpër në të njëjtën kohë. Përbërësit natyralë, të zgjedhur me kujdesin maksimal, të shpërndarë në doza jashtëzakonisht të koncentruara. Notat rrezatuese janë të mbushura me freskinë e lëngshme të bergamotit nga Kalabria. Ambroxan, një derivat i qelibarit të çmuar, lëshon një marrëveshje të fuqishme drunore. Feromoni PheroStrong Exclusive for Men u frymëzua nga hapësirat e hapura. Qielli i fortë blu, mbi një peizazh guror të një shkretëtirë të larë në diell të nxehtë. Zhyt veten në thellësi, autenticitet dhe sinqeritet unike. Nota e sipërme: bergamot kalabrezi, piper Nota e zemrës: patchouli, vetriver, piper rozë, elemi, piper sichuan, livando, barbarozë Nota bazë: kedri, ambroksan, labdanum

Parfum PheroStrong Man 50ml

7,500 LEK

In stock