Prezervatic Secure Extra Safe 12pc

1,400 LEK

Prezervativët transparentë Extra Safe nga Secura për shtrat argëtues që zgjasin më shumë! Rritja e trashësisë së murit redukton fërkimin në glas dhe mund të rrisë qëndrueshmërinë gjatë marrëdhënieve seksuale.

Availability: Në gjendje SKU: 04166140000 Kategori:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Prezervativë transparentë, tepër të fortë
Ekstra rezistente ndaj lotit
Më pak fërkime – seks më i gjatë
Me një shtresë lubrifikanti me bazë silikoni
Pa erë dhe pa shije
Miqësore për veganët
Mure tepër të forta për performancë shtesë!
Prezervativët transparentë Extra Safe nga Secura për shtrat argëtues që zgjasin më shumë! Rritja e trashësisë së murit redukton fërkimin në glas dhe mund të rrisë qëndrueshmërinë gjatë marrëdhënieve seksuale. Me një shtresë me bazë silikoni për lubrifikimin afatgjatë. Miqësore për veganët. Pa erë dhe pa shije.

Gjatësia 180 mm, gjerësia nominale 53 mm.
12 copë.

Prezervatic Secure Extra Safe 12pc

1,400 LEK

In stock