Lubrifikant EasyGlide Waterbased 100ml

1,500 LEK

Lubrifikuesi EasyGlide Bio & Natural përmban një formulë natyrale dhe biologjike nga EasyGlide. Si lubrifikant me bazë uji, mund të përdoret me të gjitha llojet e lodrave seksi dhe gjatë momenteve intime me partnerin. Duke ruajtur cilësinë e EasyGlide, ky lubrifikant është alternativa juaj e re natyrale.

Availability: Vjen së shpejti SKU: EG039-BIO Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Lubrifikuesi EasyGlide Bio & Natural përmban një formulë natyrale dhe biologjike nga EasyGlide. Si lubrifikant me bazë uji, mund të përdoret me të gjitha llojet e lodrave seksi dhe gjatë momenteve intime me partnerin. Duke ruajtur cilësinë e EasyGlide, ky lubrifikant është alternativa juaj e re natyrale.

Lubrifikant EasyGlide Waterbased 100ml

1,500 LEK

Out of stock