Parfum PheroStrong Woman 50ml

7,500 LEK

Një filozofi e re lumturie e krijuar për optimistë të pakorrigjueshëm që jetojnë për momentin. PheroStrong feromon Ekskluzive për Gra – një buqetë me lule me thekse të gëzueshme. Një aromë që nderon gëzimin e jetës së atyre që duan të ndjekin rrugën e tyre.

Availability: Në gjendje SKU: 321000097050 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Një filozofi e re lumturie e krijuar për optimistë të pakorrigjueshëm që jetojnë për momentin. PheroStrong feromon Ekskluzive për Gra – një buqetë me lule me thekse të gëzueshme. Një aromë që nderon gëzimin e jetës së atyre që duan të ndjekin rrugën e tyre. E përkryer për optimistin e sigurt që kupton ëndrrat e saj dhe ndjek lumturinë. Feromone Exclusive për Gratë PheroStrong është një manifestim i lumturisë, i cili është një përzierje e përkryer e ekuilibruar e aromave të luleve. Notat fisnike të irisit, jaseminit dhe luleve të portokallit janë të theksuara nga akordet e thella të paçulit dhe një përbërje prej pralinash dhe vaniljeje. Nota kryesore: rrush pa fara e zezë, dardhë Nota e zemrës: lule portokalli, jasemini, iris Nota bazë: praline, vanilje, fasule tonka, paçuli

Parfum PheroStrong Woman 50ml

7,500 LEK

In stock