Pranga Steamy Shades

4,700 LEK

Prangat e buta, shiritat me grep dhe unazë përshtaten me të gjitha madhësitë, perfekte për lojëra të lehta, të përshtatshme për fillestarët, veshje elegante me dantella të zeza të tejdukshme

Availability: Në gjendje SKU: 700000257904 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Prangat e buta, shiritat me grep dhe unazë përshtaten me të gjitha madhësitë, perfekte për lojëra të lehta, të përshtatshme për fillestarët, veshje elegante me dantella të zeza të tejdukshme, me rreshtim kadife dhe të mbushur lehtë për rehati. Pranga (100% poliestër); Rrip (100% polipropilen)

Pranga Steamy Shades

4,700 LEK

In stock