Litare Steamy Shades

2,400 LEK

E bërë nga materiali super i butë, i mëndafshtë, majat e argjendta parandalojnë ngatërresat, të forta, të qëndrueshme, me teksturë të butë për veshje të rehatshme

Availability: Në gjendje SKU: 700000257900 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

E bërë nga materiali super i butë, i mëndafshtë, majat e argjendta parandalojnë ngatërresat, të forta, të qëndrueshme, me teksturë të butë për veshje të rehatshme, perfekte për eksperimente me artin e litarit shibari, që lahet në makinë, miqësore për fillestarët dhe ideale për përdoruesit e avancuar, miqësore me udhëtimet. Gjatësia: 2,00 m Litar (60% Pambuk, 40% Poliestër); Kapele (100% hekur pa nik)

Litare Steamy Shades

2,400 LEK

In stock