Pranga Lekure Te Zeza

2,600 LEK

OUCH! Prangat prej pelushi të kyçit të dorës janë dizajnuar me rehati në mendje ndërsa lidheni në lojën tuaj! Prangat kanë një rreshtim me gëzof, një rrip të rregullueshëm me një kapëse të fortë për një përshtatje të përsosur dhe një unazë të bashkangjitur për ngjitje të lehta!

Availability: Në gjendje SKU: OU267BLK Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

OUCH! Prangat prej pelushi të kyçit të dorës janë dizajnuar me rehati në mendje ndërsa lidheni në lojën tuaj! Prangat kanë një rreshtim me gëzof, një rrip të rregullueshëm me një kapëse të fortë për një përshtatje të përsosur dhe një unazë të bashkangjitur për ngjitje të lehta!

Pranga Lekure Te Zeza

2,600 LEK

In stock