Mini Litare Japoneze 1.5m

900 LEK

Lëreni imagjinatën tuaj të egër dhe përfitoni nga shkathtësia e këtij produkti pasi ju lejon të krijoni skenarin që dëshironi dhe të përmbushni të gjitha fantazitë dhe dëshirat tuaja. Falë gjatësisë së tij të përshtatshme, në krahasim me litarët e tjerë të skllavërisë.

Availability: Në gjendje SKU: OU072BLK Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Lëreni imagjinatën tuaj të egër dhe përfitoni nga shkathtësia e këtij produkti pasi ju lejon të krijoni skenarin që dëshironi dhe të përmbushni të gjitha fantazitë dhe dëshirat tuaja. Falë gjatësisë së tij të përshtatshme, në krahasim me litarët e tjerë të skllavërisë, Mini Litari japonez është më i shpejtë dhe më i lehtë për t’u përdorur duke e bërë atë të përsosur për fillestarët dhe ekspertët. Me dizajnin e tij të thjeshtë, ju do të jeni në gjendje të manovroni litarin dhe të krijoni të gjitha llojet e personalizimeve, të tilla si pranga ose kufizime, duke ju lejuar të lidhni personin tjetër në pozicionin që dëshironi.

Mini Litare Japoneze 1.5m

900 LEK

In stock