Pranga Per Fillestare Roze

1,400 LEK

Erëzoni gjërat në dhomën e gjumit me këto pranga të këqia dhe me gëzof, të krijuara për të përmbushur nevojat tuaja seksuale dhe për t’ju ofruar argëtim shtesë anash.

Availability: Vjen së shpejti SKU: OU002PNK Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Erëzoni gjërat në dhomën e gjumit me këto pranga të këqia dhe me gëzof, të krijuara për të përmbushur nevojat tuaja seksuale dhe për t’ju ofruar argëtim shtesë anash. Për siguri shtesë, mekanizmi i kyçjes ka një buton të lëshimit të shpejtë, kështu që ju mund ta lironi partnerin tuaj edhe nëse humbni të dy çelësat. Këto pranga të gjithanshme janë një ide e përsosur dhuratë për raste të ndryshme dhe mund të përdoren për veshjet e veshjeve, festën e Halloween, ditën e Shën Valentinit, ditëlindjet dhe shumë të tjera.

Pranga Per Fillestare Roze

1,400 LEK

Out of stock