Set Me Lidhese Per Krevat

5,000 LEK

Eksploroni anën më të ngushtë të njëri-tjetrit me këtë çantë mbajtëse lidhëse krevati. Lidheni të dashurin tuaj në shtrat dhe kini mbretërinë e lirë për të bërë gjithçka që dëshironi.

Availability: Në gjendje SKU: OU374BLK Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Eksploroni anën më të ngushtë të njëri-tjetrit me këtë çantë mbajtëse lidhëse krevati. Lidheni të dashurin tuaj në shtrat dhe kini mbretërinë e lirë për të bërë gjithçka që dëshironi. Përfshin gjithçka që ju nevojitet për të ngrohur dhomën e gjumit me disa lojëra fetish! Vjen me 4 pranga të rregullueshme prej kadifeje me lidhëse dhe si bonus shtesë ju merrni një maskë saten FALAS, gudulisje puplash 11 inç dhe 2 qirinj.

Set Me Lidhese Per Krevat

5,000 LEK

In stock