Pranga Per Kycet Me Printe

2,200 LEK

Po kërkoni një manshetë të fortë që mund t’i bëjë të gjitha? Mos kërkoni më tej. Këto pranga komode për kyçin e këmbës janë lehtësisht të rregullueshme me velcro për t’u siguruar që të keni një përshtatje të ngushtë

Availability: Në gjendje SKU: OU447BLK Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Po kërkoni një manshetë të fortë që mund t’i bëjë të gjitha? Mos kërkoni më tej. Këto pranga komode për kyçin e këmbës janë lehtësisht të rregullueshme me velcro për t’u siguruar që të keni një përshtatje të ngushtë, por të rehatshme, ndryshimi i madhësisë është i lehtë dhe do të thotë se ato përshtaten me shumicën e kyçeve të këmbës. Përdorni këto pranga vetëm ose në kombinim me OUCH të tjera! produkteve.

Pranga Per Kycet Me Printe

2,200 LEK

In stock