Plug anal Black Rose

2,300 LEK

Black Rose është një prizë perfekte prapanicë për fillestarët. Lodra me ngjyrë argjendi është zbukuruar me një trëndafil të bukur të zi në fund. Priza është e lehtë dhe do të qëndrojë në vend gjatë përdorimit. Priza e prapanicës mund të ndjehet e ftohtë, por mund ta ngrohni me ujë të ngrohtë për një ndjesi të këndshme! Spina e butë metalike është e lehtë për tu pastruar pas përdorimit me ujë të vakët dhe pastrues lodrash.

Availability: Në gjëndje SKU: AF635-Small Kategori: , ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Black Rose është një prizë perfekte prapanicë për fillestarët. Lodra me ngjyrë argjendi është zbukuruar me një trëndafil të bukur të zi në fund. Priza është e lehtë dhe do të qëndrojë në vend gjatë përdorimit. Priza e prapanicës mund të ndjehet e ftohtë, por mund ta ngrohni me ujë të ngrohtë për një ndjesi të këndshme! Spina e butë metalike është e lehtë për tu pastruar pas përdorimit me ujë të vakët dhe pastrues lodrash.