Masturbator Chloe Moor

2,500 LEK

Chloe Moor Masturbator i kthen dëshirat tuaja në realitet dhe është gjithmonë aty për ju. Ky model realist ka një ndjenjë të butë të butë dhe realiste. Brendësia është projektuar me një strukturë stimuluese e cila shton atë nivel shtesë të stimulimit. Materiali përkulet dhe lëviz lehtë në ritmin tuaj gjatë depërtimit. Masurbatori është i lehtë për tu pastruar më pas.

Availability: Vjen së shpejti SKU: FWB004 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Chloe Moor Masturbator i kthen dëshirat tuaja në realitet dhe është gjithmonë aty për ju. Ky model realist ka një ndjenjë të butë të butë dhe realiste. Brendësia është projektuar me një strukturë stimuluese e cila shton atë nivel shtesë të stimulimit. Materiali përkulet dhe lëviz lehtë në ritmin tuaj gjatë depërtimit. Masurbatori është i lehtë për tu pastruar më pas.

Masturbator Chloe Moor

2,500 LEK

In stock