Dildo Medical Silicone

5,860 LEK

Dildo emocionuese, realiste, natyrore, 20 cm Me glans të fryrë, venat e theksuara dhe testikujt. Bërthamë e fortë, fleksibël dhe sipërfaqe e jashtme e butë Me një filxhan praktik thithjeje.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05266810000 Kategori: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Dildo emocionuese, realiste, natyrore, 20 cm Me glans të fryrë, venat e theksuara dhe testikujt. Bërthamë e fortë, fleksibël dhe sipërfaqe e jashtme e butë Me një filxhan praktik thithjeje.