Pastrues lodrash We-Vibe

1,900 LEK

Llak pastrimi për lodrat We Vibe! Pastrues lodrash me bazë uji posaçërisht për lodrat e seksit Ne Vibe. Isshtë gjithashtu i përshtatshëm për të gjitha produktet e bëra nga latex, gome dhe silikoni. Lessshtë pa erë dhe zvogëlon aromat e tjera. Testuar dermatologjikisht. Thjesht spërkateni dhe më pas pastrojeni me një peshqir pa fuzz. 100 ml në një shishe spërkatëse.

Availability: Në gjëndje SKU: 06306750000 Kategori:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Llak pastrimi për lodrat We Vibe! Pastrues lodrash me bazë uji posaçërisht për lodrat e seksit Ne Vibe. Isshtë gjithashtu i përshtatshëm për të gjitha produktet e bëra nga latex, gome dhe silikoni. Lessshtë pa erë dhe zvogëlon aromat e tjera. Testuar dermatologjikisht. Thjesht spërkateni dhe më pas pastrojeni me një peshqir pa fuzz. 100 ml në një shishe spërkatëse.

Pastrues lodrash We-Vibe

1,900 LEK

In stock