Lubrifikant Aquaglide Anal 100Ml

2,200 LEK

Lubrifikant anal me baze uji dhe efekt te gjate lubrifikimi. Ne tubete transparente, dhe krem transparent.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 06171050000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Lubrifikant anal me baze uji dhe efekt te gjate lubrifikimi. Ne tubete transparente, dhe krem transparent. I sigurt me prezervativ, i tretshem ne uje dhe pa vaj. I aprovuar dermatologjikisht dhe klinikisht. 100ml.

Lubrifikant Aquaglide Anal 100Ml

2,200 LEK

In stock