Stimulues orgazme per femra BTB

Stimulues orgazme per femra BTB

2,600 LEK

Tub praktik 75 ml për më shumë se 100 aplikime Ruhet në një vend të freskët dhe të thatë larg nga drita e drejtpërdrejtë Mund të përdoret me lodra seksi BTB Lodrat Thelbësore dhe Lodrat Tërheqëse të Kënaqësisë Përmban L-argininë, ekstrakt Marapuama, Gingko dhe ekstrakt mentoli Vegan Pa parabene Pa mizori ndaj kafshëve PH fiziologjik

Availability: ● Në gjendje SKU: 252202 Kategori: , ,

Përshkrim

Tub praktik 75 ml për më shumë se 100 aplikime Ruhet në një vend të freskët dhe të thatë larg nga drita e drejtpërdrejtë Mund të përdoret me lodra seksi BTB Lodrat Thelbësore dhe Lodrat Tërheqëse të Kënaqësisë Përmban L-argininë, ekstrakt Marapuama, Gingko dhe ekstrakt mentoli Vegan Pa parabene Pa mizori ndaj kafshëve PH fiziologjik

You've just added this product to the cart: