Vaj masazhi Magoon Ginger

1,000 LEK

Për një masazh nxitës me një partner! Vaj masazhesh erotik me cilësi të lartë dhe lubrifikim afatgjatë. Me një aromë delikate dhe pikante të xhenxhefilit që zgjon të gjitha shqisat dhe i hap oreksin dikujt. Shumë i pasur, i tretshëm në ujë dhe mund të lahet. Pa konservantë.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 06258500000 Kategori: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Për një masazh nxitës me një partner! Vaj masazhesh erotik me cilësi të lartë dhe lubrifikim afatgjatë. Me një aromë delikate dhe pikante të xhenxhefilit që zgjon të gjitha shqisat dhe i hap oreksin dikujt. Shumë i pasur, i tretshëm në ujë dhe mund të lahet. Pa konservantë.

Vaj masazhi Magoon Ginger

1,000 LEK

In stock