Minivibrator Romp Riot

4,700 LEK

Mini vibrator Riot nga ROMP është një dashnor i vogël dhe i lehtë për t’u përdorur për argëtim të ndryshëm vetëm ose me një partner. Mund të përdoret edhe në lëvizje sepse mund të futet brenda çdo çante

Availability: Në gjendje SKU: 54008720000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Mini vibrator shumë i lehtë – përshtatet brenda çdo çante
10 mënyra dridhjeje me shtypjen e një butoni
E vogël dhe e lehtë për t’u përdorur
E ripenisikueshme – përfshirë. një kabllo USB
Një vibrator i vogël për shumë argëtim!

Mini vibrator Riot nga ROMP është një dashnor i vogël dhe i lehtë për t’u përdorur për argëtim të ndryshëm vetëm ose me një partner. Mund të përdoret edhe në lëvizje sepse mund të futet brenda çdo çante. 10 mënyrat e fuqishme të dridhjeve mund të rregullohen lehtësisht me shtypjen e një butoni. Mini vibratori i lehtë dhe delikat mund të integrohet lehtësisht në argëtimin solo, paralojën dhe seksin me partnerin sepse mund të sigurojë stimulim të jashtëm të pikave të kënaqësisë ose mund të përdoret për të kënaqur vaginën.

I ripenisikueshëm – përfshin një kabllo USB.

Gjatësia e plotë 7 cm, Ø 2 cm.
Pesha 24 g.
Silikoni, ABS.

Minivibrator Romp Riot

4,700 LEK

In stock