Tanga&G-Spot vibrator Fantasy For her

18,200 LEK

Shijoni dridhje të fuqishme por të qeta – kurdo dhe kudo!
Ajo duhet të veshë rripin Ultimate G-Spot Butterfly me dy motorë nga Fantasy For Her, në mënyrë që zona e saj intime të kënaqet nga dridhjet e fuqishme.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 54009530000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Varg elastik me një vibrator të integruar të pikës G
Telekomandë praktike
2 motorë – 10 mënyra dridhjeje
Shijoni dridhje të fuqishme, por jashtëzakonisht të matura
Kënaqësi brenda dhe jashtë në të njëjtën kohë
Vibrator silikoni i butë prej kadifeje
I papërshkueshëm nga uji
E ripenisikueshme – përfshirë. një penisikues magnetik USB

Shijoni dridhje të fuqishme por të qeta – kurdo dhe kudo!
Ajo duhet të veshë rripin Ultimate G-Spot Butterfly me dy motorë nga Fantasy For Her, në mënyrë që zona e saj intime të kënaqet nga dridhjet e fuqishme. Është shumë diskrete – askush nuk e vëren kënaqësinë e vogël! Vibratori i lehtë silikoni në formë anatomike është i integruar mirë në vargun elastik dhe stimulon drejtpërdrejt pikën G, klitorisin dhe vulvën njëkohësisht.

10 mënyrat e dridhjeve mund të kontrollohen lehtësisht përmes telekomandës praktike. Ka një rreze prej 7.5 m dhe kjo do të thotë se edhe partneri mund ta kontrollojë atë. Vibro-vargu është i papërshkueshëm nga uji dhe kjo do të thotë se mund të përdoret edhe në banjë ose dush.

Mund të ripenisikohet me ngarkuesin magnetik USB të përfshirë.

Vibrator 10 cm i gjatë, 6 cm i gjerë, 1,9 cm i lartë, gjatësia e futjes 7,5 cm, Ø 3,2 cm. Rrip i shtrirë i kofshës 76 cm – 152 cm.
Pesha 127 g.
Silikoni. ABS, metal, poliestër, material elastik.

Tanga&G-Spot vibrator Fantasy For her

18,200 LEK

Out of stock