Mini G-Vibrator Peachy

5,400 LEK

Një vibrator i vogël, i fuqishëm për në lëvizje!
Vibrator Mini G-Spot i bukur, me ngjyrë pastel, nga pjeshkë! me një dizajn të lakuar të përkryer dhe një kokë të trashë për stimulim të pikës G ose P

Availability: Në gjendje SKU: 05533360000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Një vibrator i vogël, i fuqishëm për në lëvizje!
Vibrator Mini G-Spot i bukur, me ngjyrë pastel, nga pjeshkë! me një dizajn të lakuar të përkryer dhe një kokë të trashë për stimulim të pikës G ose P. 10 mënyra dridhjeje ofrojnë kënaqësi të ndryshme gjatë lojës vaginale dhe anale. Ato mund të rregullohen lart e poshtë me shtypjen e një butoni. Silikoni me cilësi të lartë me teksturë Soft Touch ndihet mirë kundër lëkurës gjatë kënaqësisë dhe lojës. E ripenisikueshme – përfshin një kabllo USB.

Gjatësia e plotë 16,5 cm, gjatësia e futjes 13 cm, Ø 2,7 cm – 3,3 cm. Pesha 104 g. Silikoni, PU, ABS.

  • Mini vibrator luksoz – përshtatet brenda çdo çantë dore
  • 10 mënyra dridhjeje (+/– kontrolle)
  • Dizajn i lakuar në mënyrë perfekte me pikën G/P
  • Sipërfaqe e butë e mëndafshtë
  • E ripenisikueshme – përfshirë. kabllo USB

 

Mini G-Vibrator Peachy

5,400 LEK

In stock