Mini Rabbit Vibrator Peachy

5,400 LEK

Një vibrator i vogël, i fuqishëm për në lëvizje!
Mini vibrator lepuri i bukur, me ngjyrë pastel, nga pjeshkë! me një dizajn të lakuar të përkryer, një kokë masazhi të trashë dhe një stimulues klitorial në formë lepuri.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05533440000 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Një vibrator i vogël, i fuqishëm për në lëvizje!
Mini vibrator lepuri i bukur, me ngjyrë pastel, nga pjeshkë! me një dizajn të lakuar të përkryer, një kokë masazhi të trashë dhe një stimulues klitorial në formë lepuri. Stimulon vaginën, pikën G dhe klitorisin në të njëjtën kohë. 10 mënyrat e dridhjeve ofrojnë kënaqësi të ndryshme dhe mund të rregullohen lart e poshtë me shtypjen e një butoni. Silikoni me cilësi të lartë me teksturë Soft Touch ndihet mirë kundër lëkurës gjatë kënaqësisë dhe lojës. E ripenisikueshme – përfshin një kabllo USB.

Gjatësia e plotë 16,7 cm, gjatësia e futjes 9,5 cm, Ø 2,8 cm – 3,3 cm. Pesha 129 g. Silikoni, PU, ABS.

  • Mini vibrator – përshtatet brenda çdo çante
  • 10 mënyra dridhjeje (+/– kontrolle)
  • Stimulon vaginën, pikën G dhe klitorisin në të njëjtën kohë
  • Sipërfaqe e butë e mëndafshtë
  • E ripenisikueshme – përfshirë. kabllo USB

Mini Rabbit Vibrator Peachy

5,400 LEK

Out of stock