Mini Ribbed Vibrator Peachy

5,400 LEK

Një vibrator i vogël, i fuqishëm ta marre me vete!
Mini vibrator me shirita të bukur me ngjyrë pastel nga pjeshkë! me brazda stimuluese dhe një kokë të shëndoshë – përshtatet brenda çdo çante!

Availability: Në gjendje SKU: 05533010000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Një vibrator i vogël, i fuqishëm ta marre me vete!
Mini vibrator me shirita të bukur me ngjyrë pastel nga pjeshkë! me brazda stimuluese dhe një kokë të shëndoshë – përshtatet brenda çdo çante! 10 mënyra dridhjeje ofrojnë kënaqësi të larmishme gjatë lojës vaginale dhe anale ose gjatë stimulimit të pikave të nxehta të jashtme. Ato mund të rregullohen lart e poshtë me shtypjen e një butoni. Silikoni me cilësi të lartë me teksturë Soft Touch ndihet mirë kundër lëkurës gjatë kënaqësisë dhe lojës. E ripenisikueshme – përfshin një kabllo USB.

Gjatësia e plotë 13,6 cm, gjatësia e futjes 10 cm, Ø 2,6 cm – 3,2 cm. Pesha 98 g. Silikoni, PU, ABS.

 

  • Mini vibrator – përshtatet brenda çdo çante
  • 10 mënyra dridhjeje (+/– kontrolle)
  • Me kanale stimuluese
  • Sipërfaqe e butë e mëndafshtë
  • E ripenisikueshme – përfshirë. kabllo USB

Mini Ribbed Vibrator Peachy

5,400 LEK

In stock