Masturbator 05 WYNE

18,700 LEK

Masturbator i fuqishëm rrotullues 05 nga WYNE me një mëngë rrotulluese (majtas dhe djathtas) dhe një funksion shtytjeje (10 mënyra) për të garantuar një stimulim të gjithanshëm të penisit – funksionet kontrollohen lehtësisht me shtypjen e një butoni.

Availability: Në gjendje SKU: 05534920000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Për një masazh intensiv të penisit me rënkime seksi!
Masturbator i fuqishëm rrotullues 05 nga WYNE me një mëngë rrotulluese (majtas dhe djathtas) dhe një funksion shtytjeje (10 mënyra) për të garantuar një stimulim të gjithanshëm të penisit – funksionet kontrollohen lehtësisht me shtypjen e një butoni. Gjithçka mund të shihet përmes cilindrit transparent që ndizet nga dritat e kuqe LED – nëse dëshironi – dhe kjo mund të jetë jashtëzakonisht eksituese. Ulërimat e lehta dhe seksi (3 tinguj) do t’i shtojnë prekjen përfundimtare kësaj përvoje realiste – kufjet e përfshira mund të përdoren për të shijuar rënkimet në një mënyrë diskrete.

Mëngë e brendshme e butë dhe elastike me një teksturë të butë prekëse ka pika të shumta të buta në brendësi që masazhojnë penisin në mënyrë intensive. Mëngët mund të hiqen për pastrim. Masturbatori i lehtë për t’u përdorur mund të ruhet në mënyrë të sigurt, të matur dhe të mbrojtur nga pluhuri falë kapakut të përfshirë.

E ringarkueshme – kabllo USB i përfshirë.

Gjatësia e plotë 28,8 cm, thellësia e futjes 11 cm – 13 cm, e brendshme Ø 2 cm (fleksibile).
Pesha 591 g.
Silikoni, PU, ​​ABS, TPE, PC.

Masturbator i fuqishëm me kapak mbrojtës
Funksioni i rrotullimit majtas/djathtas dhe shtytjes në 10 mënyra
Përfshirë kufje për funksionin e ankimit (3 mënyra
Mund të ndizet me drita LED të kuqe
Mëngë e lëvizshme, e butë me pika stimuluese
E ripenisikueshme – përfshirë. kabllo USB

Masturbator 05 WYNE

18,700 LEK

In stock