-30%

Unaze penisi me vibrim Trinity Vibes

5,040 LEK

G-Shaft është një lodër shumëfunksionale e penisit! Mund ta vishni si një unazë vibruese penisi, duke e trashur mëngën e penisit dhe ta përdorni si masturbator. Unaza e penisit është prej silikoni të butë dhe elastik për një përshtatje të mirë.

Availability: Vjen së shpejti SKU: AG929 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

G-Shaft është një lodër shumëfunksionale e penisit! Mund ta vishni si një unazë vibruese penisi, duke e trashur mëngën e penisit dhe ta përdorni si masturbator. Unaza e penisit është prej silikoni të butë dhe elastik për një përshtatje të mirë. Pjesa vibruese e mëngës është e pajisur me 7 modele vibrimi dhe 4 shpejtësi dridhjesh. Vibratori me telekomandë ka një rreze prej më shumë se 7 metra dhe është i papërshkueshëm nga spërkatjet. Pas përdorimit, rimbushni unazën e penisit me kabllon USB të përfshirë dhe pastrojeni me ujë të vakët dhe pastrues lodrash.

Telekomanda funksionon në 1x CR2032 (përfshirë).
Gjatësia e mëngëve: 7.8 cm
Diametri: 2.8 cm

Unaze penisi me vibrim Trinity Vibes

5,040 LEK

Out of stock