Vibrator Nature Skin

9,000 LEK

Vibrator fleksibël realist Vibrator lakues RC me topa nga lëkura e natyrës që duket si një penis i vërtetë me vena të theksuara, palcë të fryrë dhe testikuj të mëdhenj. Ka një bazë thithëse që ngjitet mirë në çdo sipërfaqe të lëmuar dhe bën të mundur kënaqësinë pa duar.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05536700000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Një penis i madh vibrues me të gjitha gjërat!
Vibrator fleksibël realist Vibrator lakues RC me topa nga lëkura e natyrës që duket si një penis i vërtetë me vena të theksuara, palcë të fryrë dhe testikuj të mëdhenj. Ka një bazë thithëse që ngjitet mirë në çdo sipërfaqe të lëmuar dhe bën të mundur kënaqësinë pa duar. Kjo do të thotë gjithashtu se vibratori realist është i pajtueshëm me rripat dhe parzmoret.

10 mënyra dridhjesh – secila në 3 shpejtësi – mund të kontrollohen lart e poshtë me telekomandën me valë. Gama deri në 10 m lejon gjithashtu një partner të kontrollojë modalitetet. Vibrator RC i përkulshëm me topa është i papërshkueshëm nga uji dhe mund të përdoret gjithashtu në banjë ose dush.

Vibrator RC i përkulshëm me topa është bërë nga materiali Nature Skin i ngjashëm me lëkurën që duket jashtëzakonisht realist dhe gjithashtu ndihet i butë dhe i gjallë. Falë këtij materiali, vibratori realist është jashtëzakonisht i fortë dhe i fortë pa humbur fleksibilitetin.

E ringarkueshme – përfshin një kabllo USB dhe një bateri (CR2025) për telekomandën.

Gjatësia e plotë 20,8 cm, gjatësia e futjes 17 cm, Ø 3,7 cm-4,8 cm. Pesha 346 g.
TPE, ABS.

Vibrator fleksibël realist me bazë thithëse
10 mënyra dridhjesh në 3 shpejtësi (+/- kontrolle)
Telekomandë praktike
I papërshkueshëm nga uji
Lëkura Nature Material Skin
Glans, venat dhe testikujt e theksuar
E ripenisikueshme – përfshirë. kabllo USB

Vibrator Nature Skin

9,000 LEK

Out of stock