-30%

Vibrator G-Spot RC Sweet Smile

Çmimi origjinal qe: 8,200 LEK.Çmimi i tanishëm është: 5,740 LEK.

Vibrator shumë fleksibël RC C & G-Spot nga Sweet Smile me një majë të madhe të pikës G me brazdë dhe një bazë të gjerë në një formë anatomike perfekte për stimulimin e klitorisit dhe perineumit.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05547820000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Stimulon nga klitorisi deri në pikën G!
Vibrator shumë fleksibël RC C & G-Spot nga Sweet Smile me një majë të madhe të pikës G me brazdë dhe një bazë të gjerë në një formë anatomike perfekte për stimulimin e klitorisit dhe perineumit. Vibratori është bërë prej silikoni dhe është i mbuluar me një teksturë të butë me prekje prej kadifeje. Kjo do të thotë se mund të futet shumë lehtë dhe se ndjehet jashtëzakonisht e këndshme kur vishen (brenda pantallonave).

2 motorë ofrojnë 10 mënyra të ndryshme dridhjeje gjatë kënaqësisë së gjithanshme dhe mund të kontrollohen lehtësisht me telekomandën praktike. Telekomanda ka një distancë deri në 10 m, kështu që vibratori mund të kontrollohet edhe nga një partner. Vibratori RC C & G-Spot është i papërshkueshëm nga uji dhe mund të përdoret gjithashtu në banjë ose dush.

E ripenisikueshme – përfshin një kabllo USB dhe një bateri (CR2032) për telekomandën.

Gjatësia e plotë 11 cm, gjatësia e futjes 8,6 cm, Ø 1 cm – 3,2 cm.
Pesha 97 g.
Silikoni, PU, ​​ABS.

Vibrator shumë fleksibël me 2 motorë
10 mënyra dridhjeje përmes telekomandës
Majë e madhe e pikës G me brazda stimuluese
Baza e gjerë për stimulimin e klitorisit/perineumit
I papërshkueshëm nga uji
Silikoni me një teksturë të butë me prekje
E ripenisikueshme, përfshirë. kabllo USB

Vibrator G-Spot RC Sweet Smile

Çmimi origjinal qe: 8,200 LEK.Çmimi i tanishëm është: 5,740 LEK.

Out of stock