-30%

Plug anal me vibrim ZENN

Çmimi origjinal qe: 10,080 LEK.Çmimi i tanishëm është: 7,056 LEK.

Plugu anal vibrues, 88 mm e gjatë, e bërë nga aliazh 100% alumini, e cila jo vetëm që duket e mrekullueshme, por edhe e bën shumë të lehtë pastrimin! Mund të përdoret për kënaqësi anale dhe vaginale.

Availability: Në gjendje SKU: 130059 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Plugu anal vibrues, 88 mm e gjatë, e bërë nga aliazh 100% alumini, e cila jo vetëm që duket e mrekullueshme, por edhe e bën shumë të lehtë pastrimin! Mund të përdoret për kënaqësi anale dhe vaginale. Mos ngurroni të provoni të shtatë mënyrat e dridhjeve që mund të konfigurohen me kontrolluesin.

Pesha  80 g
Gjatësia 88 mm
Gjatësia e futur 75 mm
Diametri Ø 15-32 mm
Materiali Aliazh alumini
Furnizimi me bateri

Plug anal me vibrim ZENN

Çmimi origjinal qe: 10,080 LEK.Çmimi i tanishëm është: 7,056 LEK.

In stock