Set topa vaginale Yany NALONE

7,300 LEK

Stërvitni muskujt e legenit tuaj dhe shtrëngoni vaginën tuaj me këtë grup topa dashurie. Seti përbëhet nga dy topa të artë, dy topa blu dhe dy mbajtëse. Topat dhe mbajtëset janë prej silikoni të butë për një përdorim të rehatshëm.

Availability: Në gjendje SKU: E33433 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Stërvitni muskujt e legenit tuaj dhe shtrëngoni vaginën tuaj me këtë grup topa dashurie. Seti përbëhet nga dy topa të artë, dy topa blu dhe dy mbajtëse. Topat dhe mbajtëset janë prej silikoni të butë për një përdorim të rehatshëm. Me përdorim të rregullt, muskujt në vaginë tuaj do të bëhen më të fortë dhe do të përjetoni më shumë stimulim dhe orgazma më intensive. Topat e artë kanë një peshë prej 30g dhe topat blu peshojnë 40g. Të gjithë topat janë të lëvizshëm dhe për këtë arsye mund të kombinohen edhe me njëri-tjetrin. Në këtë mënyrë mund të filloni me një top të artë dhe të punoni deri në dy topa blu me ritmin tuaj. Pastroni gjithmonë topthat dhe mbajtëset tërësisht pas përdorimit me ujë dhe pastrues lodrash ose sapun të butë për higjienë të mirë.

Materiali – silikon, metal
Pesha – 283 gram
Etiketa CE – Po
Ngjyra – Blu, e bardhë, e artë
I përshtatshëm për – Femra
I përshtatshëm për depërtim – Po
Vlerësimi total – 5
Lubrifikant i përshtatshëm – Me bazë uji
Stimulimi – Stimulimi vaginal
Niveli i përdoruesit – Fillestar
Gjerësia – 3,20 cm
Gjatësia – 15,50 cm
Diametri maksimal – 3,10 cm
Paketim – Paketim me pakicë (karton)
Lehtë për t’u pastruar – Po
Varg vizatimi – Po
Pesha e topit – 40 g
Kutia – 60

Set topa vaginale Yany NALONE

7,300 LEK

In stock