Unaze penisi me vibrim Capture Climaximum

6,800 LEK

Shijojeni këtë unazë emocionuese vibruese penisi, vetëm ose së bashku me një partner. Vendoseni unazën mbi penis dhe ndizni lehtësisht unazën e penisit me butonin e shtypjes. Shijoni 10 cilësime intensive të dridhjeve dhe zgjidhni të preferuarin tuaj!

Availability: Në gjendje SKU: 10CAPTBU Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Shijojeni këtë unazë emocionuese vibruese penisi, vetëm ose së bashku me një partner. Vendoseni unazën mbi penis dhe ndizni lehtësisht unazën e penisit me butonin e shtypjes. Shijoni 10 cilësime intensive të dridhjeve dhe zgjidhni të preferuarin tuaj! Unaza e penisit siguron një ereksion më të gjatë dhe më të fortë dhe dridhjet stimulojnë në mënyrë optimale si penisin ashtu edhe klitorisin. Materiali është silikoni i butë dhe elastik, kështu që përshtatet pothuajse me çdo penis. Unaza e penisit është e papërshkueshme nga uji dhe e ripenisikueshme me kabllon magnetike USB të përfshirë. Unaza e penisit zgjat deri në 90 minuta me një bateri të plotë.

Pastrojeni vibratorin me ujë të vakët dhe pastrues lodrash dhe thajeni me një leckë pa garzë.

Unaze penisi me vibrim Capture Climaximum

6,800 LEK

In stock