-30%

Vibrator Masazhator ZALO

Çmimi origjinal qe: 17,600 LEK.Çmimi i tanishëm është: 12,320 LEK.

Stili elegant dhe i përjetshëm takohet me dizajnin ergonomik jashtëzakonisht të rehatshëm me Vibratorin Aya Wearable nga Seria Legend. Me një formë të hijshme, të lakuar dhe kompakte që përshtatet mirë me trupin, Aya është unike e adaptueshme për lloje të ndryshme loje.

Availability: Në gjendje SKU: E33132 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Stili elegant dhe i përjetshëm takohet me dizajnin ergonomik jashtëzakonisht të rehatshëm me Vibratorin Aya Wearable nga Seria Legend. Me një formë të hijshme, të lakuar dhe kompakte që përshtatet mirë me trupin, Aya është unike e adaptueshme për lloje të ndryshme loje. Shijoni stimulimin e jashtëm të vulvës nga trupi i konturuar i Aya-s, si dhe stimulimin e thellë, të brendshëm nga bashkëngjitja e lëvizshme e silikonit që është e lakuar dhe përmban një majë bulboze për të synuar pikën G.

Një magnet i bukur, i shkëlqyeshëm në formë mburoje ari e siguron vibratorin në vend kur ai vendoset jashtë brekë për t’u veshur në mënyrë diskrete poshtë rrobave gjatë një takimi seksi ose kur luani kudo me partnerin.

Aya vjen me një telekomandë të butë, të mbyllur me silikon, që mund të përdoret për të përdorur masazhuesin ndërsa luan në të njëjtën dhomë, dhe është gjithashtu i pajtueshëm me aplikacionin ZALO Remote Pro që lejon përdoruesit të personalizojnë funksionet e fuqishme me trokitje e lehtë ose goditni majën e gishtit dhe kontrolloni Vibratorin Aya Wearable nga kudo në botë nëpërmjet Bluetooth dhe Wifi.

Vibrator Masazhator ZALO

Çmimi origjinal qe: 17,600 LEK.Çmimi i tanishëm është: 12,320 LEK.

In stock