Lubrifikant me baze uji EasyGlide

1,100 LEK

EasyGlide White është një lubrifikant me bazë uji që duket dhe ndihet si spermë. Kjo krijon një shtesë seksi emocionuese. Formula është miqësore me lëkurën (e testuar dhe rishikuar dermatologjikisht dhe klinikisht), pa ujë dhe yndyrat me një vlerë optimale të pH. Lubrifikanti është pa erë dhe aromë neutrale. EasyGlide është gjithashtu një zgjedhje perfekte për t’u përdorur me lodra seksi dhe 100% e sigurt kur përdorni me prezervativë latex. Aplikoni sa më shumë xhel në pjesën e dëshiruar të trupit dhe përsëriteni nëse është e nevojshme.

Availability: Në gjëndje SKU: EG026 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

EasyGlide White është një lubrifikant me bazë uji që duket dhe ndihet si spermë. Kjo krijon një shtesë seksi emocionuese. Formula është miqësore me lëkurën (e testuar dhe rishikuar dermatologjikisht dhe klinikisht), pa ujë dhe yndyrat me një vlerë optimale të pH. Lubrifikanti është pa erë dhe aromë neutrale. EasyGlide është gjithashtu një zgjedhje perfekte për t’u përdorur me lodra seksi dhe 100% e sigurt kur përdorni me prezervativë latex. Aplikoni sa më shumë xhel në pjesën e dëshiruar të trupit dhe përsëriteni nëse është e nevojshme.

Lubrifikant me baze uji EasyGlide

1,100 LEK

In stock