Lubrifikant anal silikon EasyGlide

2,600 LEK

Lubrifikanti me bazë silikoni EasyGlide, është një formulë tepër e hollë, pa yndyrë me një rezultat të qëndrueshëm, të gjatë dhe të lëmuar. Kjo e bën këtë lubrifikant të përsosur për përdorim anal. Formula është miqësore me lëkurën (e testuar dhe rishikuar dermatologjikisht dhe klinikisht), pa ujë dhe yndyrat me një vlerë optimale të pH. Clearshtë e qartë, pa erë dhe ka një aromë neutrale. EasyGlide është gjithashtu zgjedhja perfekte për t’u përdorur me lodra seksi dhe 100% e sigurt kur përdorni me prezervativë latex. Aplikoni sa më shumë xhel në pjesën e dëshiruar të trupit dhe përsëriteni nëse është e nevojshme.

Availability: Në gjendje SKU: EG027 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Lubrifikanti me bazë silikoni EasyGlide, është një formulë tepër e hollë, pa yndyrë me një rezultat të qëndrueshëm, të gjatë dhe të lëmuar. Kjo e bën këtë lubrifikant të përsosur për përdorim anal. Formula është miqësore me lëkurën (e testuar dhe rishikuar dermatologjikisht dhe klinikisht), pa ujë dhe yndyrat me një vlerë optimale të pH. Clearshtë e qartë, pa erë dhe ka një aromë neutrale. EasyGlide është gjithashtu zgjedhja perfekte për t’u përdorur me lodra seksi dhe 100% e sigurt kur përdorni me prezervativë latex. Aplikoni sa më shumë xhel në pjesën e dëshiruar të trupit dhe përsëriteni nëse është e nevojshme.

Lubrifikant anal silikon EasyGlide

2,600 LEK

In stock