Lubrifikant Natural me bazeuji EasyGlide

1,100 LEK

Ky EasyGlide Natural është një lubrifikant me bazë natyrale që nuk irriton pjesët intime. Formula është miqësore me lëkurën (e testuar dhe rishikuar dermatologjikisht dhe klinikisht), pa ujë dhe yndyrë me një vlerë optimale të pH. Lubrifikuesi me bazë uji është i qartë, pa erë dhe ka një aromë neutrale. EasyGlide është gjithashtu një zgjedhje e përsosur për t’u përdorur me lodra seksi dhe 100% e sigurt kur përdoret me prezervativë latex. Aplikoni aq xhel sa kërkohet në pjesën e dëshiruar të trupit dhe përsërisni nëse është e nevojshme.

Availability: Në gjëndje SKU: EG023 Kategori: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Ky EasyGlide Natural është një lubrifikant me bazë natyrale që nuk irriton pjesët intime. Formula është miqësore me lëkurën (e testuar dhe rishikuar dermatologjikisht dhe klinikisht), pa ujë dhe yndyrë me një vlerë optimale të pH. Lubrifikuesi me bazë uji është i qartë, pa erë dhe ka një aromë neutrale. EasyGlide është gjithashtu një zgjedhje e përsosur për t’u përdorur me lodra seksi dhe 100% e sigurt kur përdoret me prezervativë latex. Aplikoni aq xhel sa kërkohet në pjesën e dëshiruar të trupit dhe përsërisni nëse është e nevojshme.