-30%

Lubrifikant Masazh EasyGlide 2n1

770 LEK

Ky lubrifikant masazhi me bazë uji EasyGlide 2 në 1 është i përsosur për një masazh të mrekullueshëm. Xheli i qartë, pa yndyrë siguron një rezultat të qëndrueshëm dhe të qetë dhe nuk thahet ngjitëse. Lubrifikanti ka shije dhe aromë neutrale. Vula e përshtatshme dhe higjienike, e bën të lehtë shpërndarjen.

Availability: Në gjendje SKU: EG025 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky lubrifikant masazhi me bazë uji EasyGlide 2 në 1 është i përsosur për një masazh të mrekullueshëm. Xheli i qartë, pa yndyrë siguron një rezultat të qëndrueshëm dhe të qetë dhe nuk thahet ngjitëse. Lubrifikanti ka shije dhe aromë neutrale. Vula e përshtatshme dhe higjienike, e bën të lehtë shpërndarjen.

Lubrifikant Masazh EasyGlide 2n1

770 LEK

In stock