Lubrifikant Lick it luleshtrydhe

1,400 LEK

Zbulon oreksin për puthje intime! Xhel vegan me bazë uji me aromë dhe aromë luleshtrydhe. Për një masazh erotik të plotë të trupit. 50 ml.

Availability: Në gjendje SKU: 06257360000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Zbulon oreksin për puthje intime! Xhel vegan me bazë uji me aromë dhe aromë luleshtrydhe. Për një masazh erotik të plotë të trupit. 50 ml.

Lubrifikant Lick it luleshtrydhe

1,400 LEK

In stock